Контакти

Я завжди рада новим знайомствам :)

Для мене важливо мати можливість зберегти найцінніші Ваші моменти.
Контакти
Цей ранок ми запам"ятаємо назавжди, завдяки Antoniukphoto. Настільки швидко, весело і круто ми фотографувалися, що хочеться повторювати це  ще і ще. Фото перевершили мої очікування! Дякую за подаруночок для нашої малечі- слайд-шоу! Це було ну дуже приємно) Галино, Ви супер.  
Альбом всім подобається. Дуже гарно все оформлено. Цікаво оздоблена флешка. Такого  ще не бачили.Фото гарні та яскраві. Я  задоволена. Ви молодчина. Рекламую всім. 
9 місяців очікування, хочеться запам"ятати цей період, коли ти щасливий, хвилюєшся та просто вагітний. І для такого є лиш одна @antoniukphoto якій можна довірити свою особливу фотосесію, для трьох...Я не забобонна, просто очобисте для мене особисте, і пізніше, друзі поділюся з Вами ще прекрасними фото. Я як завжди задоволена її роботою, хочу відзначити легкість при фотосесії, що важливо та просто ПОЗИТИВ)))Галя- ти найкраща!!! 
Забрала сьогодні цю красу і просто шкода відкривати ))) безмежно вдячна @antoniukphoto за море позитивних емоцій, чудовий настрій та надзвичайно красиві фотографії, не передати словами яка я задоволена. Дуже вдячна ще раз за втілення в реальність всіх   наших побажань.